Solar camping LED lamp Clap dimbaar

- Voor 23:45 besteld, morgen in huis!
- Gratis retour binnen 30 dagen
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling SolarlampKoning 9.2/10
- Kies zelf een bezorgdatum en tijdstip
- Advies nodig? Neem contact met ons op!
Solar campinglamp multi-oplaadbaar - USB telefoonlader - Kompas
Deze zeer degelijke lantaarn is op twee manieren op te laden, dimbaar en voorzien van maar liefst twee solarpanelen. Daarnaast kan de lamp fungeren als oplaadstation voor je telefoon en beschikt hij over een kompas. Onmisbaar bij elke outdoor activiteit!
Kenmerken solar LED campinglamp
- Twee solarpanelen
- Met oplader
- Instelbare lichtsterkte
- Hoge lichtopbrengst, dimbaar
- USB-aansluiting om telefoons op te laden
- Bevat 2 oplaadbare batterijen
- Kompas aan bovenzijde
Veelzijdig en robuust, dat is hoe deze campinglamp het best omschreven kan worden. Met zijn 35 helder witte leds en krachtige batterijen biedt de lamp zowel fel licht als ook sfeerlicht. Dit laatste door simpelweg de lamp te dimmen. De campinglamp wordt opgeladen door zonne-energie via de 2 uitklapbare zonnepanelen. Ook kunt u de lamp opladen via het stopcontact met de meegeleverde oplader. Volledig opgeladen brandt de solarlamp zo'n 8 uur. Het is een echte all-rounder: krachtig dimbaar licht, bedraad en draadloos oplaadbaar, werkend op zonne-energie, oplaadstation voor telefoon en tablet (USB) en ingebouwd kompas.
U ontvangt de volgende onderdelen
- Solar lantaarn (LED)
- Oplader voor stopcontact
Pro-Line buitenlampen
Deze solarlamp maakt onderdeel uit van onze Pro-Line-series. Met Pro-Line solarlampen verzekert u zichzelf van kwalitatieve LED solarverlichting. De buitenlampen zijn door ons speciaal geselecteerd en hebben o.a. de volgende aanvullende eigenschappen:
✓ Degelijke materialen
- LED's met hoge lichtopbrengst
- Veelal een warm witte lichtafgifte
- Batterij met hoge opslagcapaciteit
- Solarpaneel van de hoogste kwaliteit
✓ Uitmuntende ondersteuning
- Alle producten zijn door ons uitvoerig getest
- Altijd een vervangende batterij beschikbaar, ook na de 2 jaar garantie
✓ Scherpe prijs/kwaliteit
- Scherp voor u ingekocht
- Kwalitatief de beste lampen in het segment solarlampen
Bent u nieuwsgierig naar deze of andere Pro-Line solar tuinverlichting, maak dan vrijblijvend een afspraak bij ons op het kantoor. Daar kunt u de meeste van onze solarlampen uit de Pro-Line serie komen bekijken.

Reviews

Deze lamp is fijn functioneel . Mijn kleinzoon 8 jaar zag er direct de multifunctionaliteit van in. Het opladen van een telefoon.
Mijn advies: ga verder met producten die werken op zonne-energie bijvoorbeeld een fietspomp .
Dank u voor uw feedback, wat een leuk idee. We gaan het zeker doorgeven aan de betreffende afdeling. Wie weet is het een mooie aanvulling.

Mooi uiterlijk en handig in gebruik met de twee zonnepaneeltjes die je kan uitklappen. Ik gebruik m op de volkstuin . Overdag opladen ‘s avonds gebruiken. Ook in berghok waar het te donker is. Dimbaar dus geen fel licht als je dat niet wil.

Lichtsterkte

Werkt uitstekend

Prima lamp, geeft genoeg licht, en is dimbaar. Ook fijn dat je een mobiel eraan kunt opladen.

Mooi design en de lamp heeft een enorme kracht. Je kunt er in het donker perfect bij lezen

Mooie lamp, mooi groot licht, dimbaar en de telefoon kan er mee opgeladen worden. Ben zo enthousiast dat ik er nog een ga bestellen en heb de lamp al warm aanbevolen bij familie.

Grote stevige lamp. Makkelijk in gebruik. Geeft goed fel licht op maximale stand. Wij gebruiken de lamp doorgaans in onze trapkast en kunnen daar alles zonder problemen vinden. In de zomer gaat ie mee naar de camping en daar verlicht hij prima onze boeken en spelletjes. Heel fijn dat hij met zonnepanelen opgeladen kan worden.

Het product ziet er goed uit. Het is een mooie lamp om te zien en qua lichtopbrengst is dit ook voldoende. Wat ik echter jammer vind is dat als je hem via het lichtnet oplaad, de lamp niet automatisch stopt wanneer de batterij vol is. De klantenservice had mij hierin niet de goede info gegeven want er werd mij gezegd dat het ledje groen zou worden als de batterij vol was. Ik moet wel zeggen dat je erg vriendelijk geholpen word maar bij dit product had men niet de juiste informatie. Er is verbetering beloofd dus mogelijk is dit inmiddels aangepast.

Ik ben zeer te spreken over de lamp. Hij geeft een goede hoeveelheid licht. Het is eenvoudig in te stellen met de aan en uitschakelaar/ dimmer. De lichtbundel reikt van dichtbij, tot vrij ver. Hij kan ook tegen een spat water, want ik heb hem in een kleine bui in de tuin laten staan, en hij doet het nog prima. Hij is niet zwaar, maar zwaar genoeg dat hij niet snel omvalt. Het enige nadeel is, dat met weinig zon er niet veel stroom wordt opgeslagen. Maar dat ligt aan het weer, niet aan de lamp. Er is een indicatielampje wat aangeeft dat er een goede sterke zon is. Ook als dat niet brand, laad hij op. Kortom een aanrader.
Algemene kenmerken
Type buitenverlichting | Tafellamp |
Functie | Functionele verlichting |
Aantal lampen in set | 1 |
IP waarde | IP44 (Geschikt voor buiten) |
Garantie | 2 jaar |
Fysieke kenmerken
Vormgeving/stijl | Robuust |
Materiaal | Kunststof |
Kleur | Geel |
Hoogte | 24 cm |
Breedte | 12 cm |
Diepte | 12 cm |
Lichtbron
Inclusief lichtbron | Ja |
Type LED | - |
Hoeveelheid licht | 200 lumen |
Vergelijkbaar met | 20 Watt gloeilamp |
LED wattage | 4 Watt |
Kleur licht | Helder wit - 4000K |
Aantal LEDS | 12+1 |
Sensor en schakelaar
Type sensor | - |
Bereik | - |
Detectiehoek | - |
Schakelaar | Ja, verschillende lichtstanden |
Batterij
Type batterij | Lithium-ion |
Capaciteit | 2 x 3.7V 2000mah |
Aantal batterijen | 2 |
Batterij vervangbaar | Ja |
Laadtijd | 6-10 uur (afhankelijk van zonlicht) |
Brandduur | tot 8 uur (afhankelijk van laadtijd en lichtstand) |
Solar paneel
Type paneel | - |
Capaciteit | 2,2W |
Uitleg over de meest voorkomende termen worden uitgelegd in onze Solar informatie blog.
Productnummer | SLOD-CLAP |
Is deze lamp ook in het blauw verkrijgbaar?
Helaas heb ik enkel deze kleur, niet in het blauw.
Is het snoer voor opladen via het lichtnet ook apart te koop? Die van ons is spoorloos verdwenen (zoekgeraakt) en nu is de lamp alleen via de solarpaneeltjes op te laden :(
Helaas is de adapter niet los te verkrijgen. U kunt eventueel een telefoonoplader gebruiken om deze lamp op te laden.
Ik zie drie ledjes. De meest rechtse brandt rood als er geladen wordt. Waar zijn de andere twee voor ? Ze lijken het nooit te doen.
groet van Rene Bras
De 2 andere lampjes op de solar camping lamp lichten op zodra de batterij voller wordt. Zodra de batterij geheel opgeladen is, zullen de lampjes gaan branden.
Welk type Li-ion batterij? 2 x 18650 (vervangbaar)?
De lamp bevat 2x Lithium-ion batterijen met capaciteit 3.7V 2000mah, de batterijen zijn ingebouwd en niet zomaar te verwisselen.
Is de lamp waterproof/kun je deze in de regen gebruiken?
De lamp heeft een beschermingswaarde van IP44, wat wil zeggen spatwaterdicht en is niet geschikt voor langdurig gebruik in de regen.
Zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur
Zondag van 12.00 tot 17.00 uur